yüksek bel kombini

Yüksek Bel Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modanın geçmişe dönen yüzü yüksek bel pantolonlar sıkça rağbet görmeye başladığı için her kadının gardırobunda kendine yer buluyor. Ancak birçok kişi kombinleme konusunda yeterince bilinçli yaklaşmadığı için itici olabilen bir uyumsuzluk içerisine giriyor. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için atılması gereken ilk adım genel olarak önerilen kombin çeşitlerine göz atmak olmalıdır. Görsel bir hafıza yaratılmadan neyin yanlış neyin doğru olduğuna karar vermek zor olabileceğinden ufak bir araştırma faydalı olur.

yüksek bel
yüksek bel

Son dönemlerde özellikle yaz aylarının en trend modasını yaratan yüksek bel pantolonlar için en sevilen kombinlerden biri büstiyerli kombinlerdir. Renk ve kesimlerine bağlı olarak ister bir partiye ister sosyal aktivitelere rahatça uyum sağlayabilecek bu ikilinin tamamlanacağı ayakkabı, yine kıyafetlerin kendi tarzlarına bağlı olarak seçilmesi gerekse de tercih aşamasında genellikle babet dışında biraz daha feminen parçalar uygunluk gösterir.

yüksek bel kombini
yüksek bel kombini

Yüksek Bel Kombin Önerileri

Kış aylarında uzun paltoların içerisine şık bir gömlek ile beraber kullanılabilir. Gömlek yerine tercih edilebilecek tek renk bluzlar da benzeri bir şıklığın yaratılmasına yardımcı olur. Pantolon içine geçirilerek kullanılabilen bluzlar tercih ederek bohem bir tarz yakalanabilir. istenilen tarza göre kumaş seçimine dikkat edilmelidir. Mesela şık bir görünüm elde edilmesi için yüksek bel pantolonda taşlanmış bir kot yerine yumuşak kumaşlar tercih edilmelidir. Böylece daha pürüzsüz bir görünümle sade ve şık bir duruş sağlanabilir.

İçeriği Oyla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir