Müge Anlı WhatsApp ve Telefon Numarası

7’den 70’e herkesin takip ettiği ve sabah kuşağının en beğenilen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2008 yılından beri devam eden bir programdır. Sabah 10:00 itibariyle izleyenleriyle buluşan programa Müge Anlı telefon numarası ve WhatsApp hattı üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Numaraları

Magazin programları ile tanınan Müge Anlı’nın ATV kanalına transfer olması ile başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapımcılığı ve sunuculuğu Müge Anlı tarafından üstlenmektedir. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kılan ve sabah kuşağının en sevilen programları arasında gösterilen programa isteyen herkes başvurabilmektedir.

Program içerisinde genellikle kayıp kişilerin aileleri yer almaktadır. Kaybolan kişilerin bulunmaya çalışıldığı programda faili meçhul cinayetler de masaya yatırılmaktadır. Gizemli olaylar, ailesini bulamayan kişiler ve yardıma muhtaç olan kişiler de programa konuk olarak katılabilmektedir.

Müge Anlı WhatsApp Numarası

Müge Anlı, programını Türkiye’nin ünlü ve başarılı psikiyatristlerinden olan Prof. Dr. Arif Verimli ve tanınmış başarılı avukatlardan olan Rahmi Özkan ile birlikte sunmaktadır. Uzmanlar, şüphelilerin ifadelerine göre profesyonel yorumlar yaparak üzerinde durulması gereken özel detayları ortaya çıkartmaktadır. Müge Anlı’nın ise olayları çözüme kavuşturabilme, kayıp kişileri bulma ve faili meçhul cinayetlerin faillerini bulabilme özellikleri programda dikkat çekmektedir.

Müge Anlı telefon numarası üzerinden olaylar ile ilgili bildikleriniz de anlatarak olayların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Müge Anlı WhatsApp ihbar hattı için 0535 365 52 52 numarasını tuşlayabilir çağrı merkezi ve iletişim için ise 0212 354 44 25 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ve WhatsApp hattını kullanarak programa katılabilmek veya olayların çözülmesine yardımcı olabilmek için https://www.direkbaglanma.net/muge-anli-telefon-ihbar-hatti-direk-baglanma.html adresindeki detayları da inceleyebilirsiniz.

İçeriği Oyla!