Metal Ürünleri

Ceylanlar Metal firması olarak yaklaşık 30 yıldır üstün çalışmalarımız ve kaliteli üretim faaliyetlerimiz ile metal ürünleri kapsamında hizmet vermekteyiz. Firmamız ürünleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için ceylanlarmetal.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projelerinize uygun metal çözümleri sunmaktayız.

Titanyum, bakır ve pirinç malzemeler ile birlikte paslanmaz galvaniz ve DKP gibi farklı çeşitte metallerle genişletme yöntemi uygulamakta ve farklı bir çözüm sunmaktayız. Alanında deneyimli ve uzman personelimiz ve kullandığımız teknolojik ekipmanlarımız ile siz müşterilerimizin farklı projelerine uygun fiyatlarla çözümler geliştirmekteyiz. Firmamız ceylanlarmetal.com EN ISO 14001-2004 ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001-2007 belgesine sahiptir. Kaliteli üretimlerimiz sonucunda TÜV-SAR tarafından ISO 9001-2015 belgesi verilmiştir.

Hizmetlerimiz

Endüstriyel ürünler kapsamında;

Filtre ürünleri, menfez çeşitleri, mutfak aspiratörü filtreleri, metal sepetler, ısıtıcı ürünler, panjur ve ızgara telleri, sıva telleri, metal yürüyüş yolları, ütü masaları, sandalyeler, metal ofis gereçleri, metal masa çeşitleri, muhafaza ürünleri, çöp sepetleri gibi genişletilmiş metal mesh ve perfore delikli sac ürün çeşitlerimiz ile endüstriyel sektörde kullanım için özel tasarlanmış metal ürünlerin imalatı, satışı ve pazarlaması yapılmaktadır. Detaylı bilgilere ceylanlarmetal.com sitemizden ulaşabilir, dilerseniz müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla projeleriniz hakkında çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz. Özellikle genişletilmiş metal mesh türdeki ürünlerimiz düşük seviyede fireye sahip olması nedeniyle oldukça ekonomik seçenekler sunmaktadır. Perfore türü delikli sac ürünler ise yüksek mukavemeti ile kendini göstermektedir. Filtreler, yürüyüş yolları, sıva telleri, havalandırma ürünleri ve muhafazalama gibi yaygın kullanım alanına sahip ürünlerimizi ceylanlarmetal.com sitemizde gözden geçirebilirsiniz.

Mimari ürünler kapsamında;

Cephe sistemi ürünleri, asma tavan sistemleri ve çit sistemi ürünleri çözümleri ile hizmet vermekteyiz. Seçtiğiniz ürün modellerinin profesyonel ekiplerimiz tarafından pratik bir şekilde kurulması ve projelerinizin en kısa süre diliminde tamamlanması için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Mimari ürünlerin kurulumu konusunda deneyimli personelimiz he türlü mekanın cephe sistemini, çir kurulumu ve asma tavan sistemlerinin uygulanması gibi hizmetleri başarı ile yürütmektedir. Mesh kaplama sistemleri ile tel örgü uygulamaları istenilen fonksiyon ile estetik görünümü birleştirip sıra dışı tasarımlar geliştirerek mimari alanda farklı bir tarzı oluşturmaktayız.

Mesh kaplama uygulaması binalara ışık yansımaları, güneşten koruma gibi fonksiyonellik sağladığı gibi güvenlik olarak da yarar sağlamaktadır. Geniş örgü tipi kaplama ile binanın görünümüne farklı bir zenginlik ve estetik katmaktadır. Mesh kaplamalar, alüminyum veya paslanmaz levhalardan oluşmaktadır. Gözeneklerin ebatları levhanın kalınlığı ile orantılı ayarlanmaktadır. Mesh kaplamaları alüminyum veya çelik çerçeveler içerisine yerleştirilmekte ve dış cephe montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Mesh kaplama sistemi dış cephe kaplamalarında sanki ikinci bir kaplama varmış hissi uyandırmaktadır. bu sistemler dış cephe açısından güvenlik özelliğine sahip olduğu gibi güneşten korunma ve gürültünün emilimini sağlamaktadır.

Metal panel cephe kaplama sistemlerinin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Kompozit panel sistemi diye tabir edilen klasik sistem ve askı sistemi şeklinde uygulanan metal cephe sistemidir. Çelik panel giydirme sistemi diye tabir edilen sistemde ise dış etkilere son derece dayanıklı metal türleri kullanılmaktadır.

Yine müşterilerimiz tarafından gelecek yeni projeler uzman personelimiz tarafından değerlendirilip müşterilerimizin isteği doğrultusunda hayata geçirilmektedir. Bilindiği üzere teknoloji çağı, konforu ve görünüşü maksimum düzeye çıkarmaktadır. Bunun yanında enerji kaynaklarının kullanımını da minimum düzeyde tutmamızı sağlamaktadır. Firmamız gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak hareket etmekte, doğal kaynakların doğru kullanımı konusunda son derece titiz davranmaktadır. Ayrıca geri dönüşüm hizmetlerine gereken desteği vererek, hem ülkemizin ekonomisine katkı sağlamakta hem de çevre sağlığına katkı sağlamaktayız.

http://ceylanlarmetal.com/ tıklayın.

İçeriği Oyla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir