etek

Vücut Tipine Göre Etek Seçimi

Etek sezonu açılmaya başladı! Yaz aylarında severek kullandığınız etekleriniz vücudunuza ne kadar uygun dersiniz? Seçimlerinizi vücut tipiniz değil de moda belirliyorsa, etekleriniz sizi olduğunuzdan daha kısa ve kilolu gösterebilir. Kendiniz için bir iyilik yapmak istiyorsanız, etek seçiminde şu önerilere dikkat etmelisiniz:

etek
etek

Bilekleri Açıkta Bırakın!

Eğer uzun boyluysanız kısa etekler size çok yakışacaktır. Ancak uzun etek giymek istiyorsanız, bu eteğin ayak bileklerinizi kapatmamasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde kötü bir görünüm söz konusu olabilir.

Dizin Bir Karış Üstü Olmalı!

Kısa boylu kadınlar için etek seçiminde kısa modeller uygun seçeneklerdir. Dizin bir karış üstü minyon bayanlar için ideal boy olarak gösteriliyor. Uzun eteklerse kısa boylular için pek uygun modeller değil. Daha kısa ve daha kilolu görünmenize neden olacak olan uzun eteklerden bir an önce uzaklaşmanız gerekiyor.

etek modelleri
etek modelleri

Midi Boy Hem İdeal Hem Modern

Orta boylu ve zayıf bir kadınsanız midi boy etekler sizin için üretilmiş olabilir. Yüksek belli ve dizin hemen altında biten bu etekler, sizi olduğunuzdan daha uzun ve daha düzgün vücuda sahip şekilde gösterecektir. Üstelik oldukça modern bir görünüm kazandıracakları da aşikârdır. Kilolu kişilerin tercih etmemesi gereken midi boy kloş etekler, zayıflığı gizlemek için ideal modellerdir. Aşırı zayıf olan kadınlar için tam anlamıyla iyi bir kurtarıcı haline gelebilir.

İçeriği Oyla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir