gokkusagi-gulu-kutahya

Sevgiliye Gönderilmemesi Gereken Çiçekler ve Renkleri

Sevgiliye gönderilebilecek olan çiçek türleri aşağı yukarı herkes tarafından bilinirken özellikle gönderilmesi gereken ya da gönderimi sonrası sıkıntı yaratabilecek olan çiçek türleri de vardır. Bu sebep ile çiçek seçiminizde dikkat etmeniz önerilir. Eğer net bir karar veremediğinizi düşünüyorsanız Kütahya Çiçekçi markasında yer alan sevgiliye gönderilebilecek çiçek aranjmanlarından seçim yapabilirsiniz. Kütahya Çiçekçi markasında yer alan çiçek aranjmanlarında farklı bir seçime yer vermek istiyorsanız bununla ilgili seçim yapmanız da mümkün. Seçiminizi kendiniz yapmak istiyorsanız özellikle sevgiliye gönderilmesi uygun olan çiçekleri inceleyerek bu çiçek türlerini arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

gokkusagi-gulu-kutahya

Siklamen

Siklamen çiçeği muhteşem güzelliği ile etkileyici olmasına nazaran sevgilinize gönderim yapmanız durumunda sonsuza dek elveda anlamına gelir. Bu sebep ile sevgilinize gönderim de uzak durmanız önerilir. Fakat arkadaşlarınız, anneniz, babanız, kardeşleriniz ya da akrabalarınıza bu çiçeği gönderebilirsiniz.

Ortanca

Ortanca çiçeği güzelliği ile dillere destan olsa da sevgili için seçilecek olan çiçek gönderimi arasında yer almaz. Ortanca çiçeği, sevgiliye “sana kırıldım” demenin bir diğer yoludur. Eğer sevgilinize kırgınsanız ve sizi üzdüğünü düşünüyorsanız ortanca çiçeğini göndermeyi düşünebilirsiniz.

Kadife Çiçeği

Kadife çiçeği kıskançlık ile ifade edilen bir çiçek türüdür. Sevgilinize “seni kıskanıyorum” mesajını vermek istemiyorsanız bu çiçekten uzak durmanız gerekebilir. Kıskançlık duygusunu karşı tarafa yansıtmak istiyorsanız kadife çiçeğini seçebilirsiniz.

İçeriği Oyla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir