amerikan mutfak

Amerikan Mutfak Mı? Ayrı Mutfak Mı?

Yeni bir ev arayışına girdiyseniz artık birçok evin Amerikan mutfaklı olduğunu göreceksiniz. İlk başta bu durum sizin çok hoşunuza da gidebilir ya da hiç benimsemeyebilirsiniz de. Dolayısı ile kararsız kalıyorsanız ve acaba Amerikan mutfaklı evlerin artıları eksileri nedir diye araştırma yapıyor olabilirsiniz. O halde kararınızı vermeden önce artılarını ve eksilerini okuyun deriz.

Amerikan Mutfağın Faydaları Ve Artıları

Örneğin misafiriniz geldiğinde onu tek bırakıp mutfağa gitmek zorunda kalmazsınız. Bir yandan konuşur bir yandan hazırlığınızı yaparsınız.

amerikan mutfak
amerikan mutfak

Mutfağınız açık mutfak olduğu için her zaman derli toplu tutmanız gerekir. Bunu sizin için bir artı olabileceği gibi sizi zorlayan bir eksi de olabilir.

Odanız çok daha geniş ve ferah olacaktır.

Artık yediğiniz yemeklerden sonra sofrayı toplamak çok daha kısa zamanınızı alacak ve daha keyifli olacak.

Daha modern bir ev görüntüsü oluşuyor olacak.

Amerikan Mutfağının Eksileri

Amerikan mutfağınızda eğer iyi bir aspiratör yok ise yemek yaptığınızda tüm odanız mutlaka olarak yemek kokuyor olacak. Bu durum sizi bir süre sonra sıkabilir.

mutfak
mutfak

Amerikan mutfağınızı her zaman derli toplu tutmanız gerekir.

Özel mutfak keyiflerinizden maalesef eksik kalacaksınız. Genellikle kadınlar mutfaklarında keyif kahvesi içmekten çok hoşlanırlar.

Mutfağınız çok geniş değilse yerleşmede biraz zorluk yaşayabilirsiniz.

Kısaca Amerikan mutfaklı evlerin kolay yönleri de var zor yönleri de var. Kendi yaşam tarzınıza göre hangisi daha ağır basıyorsa onu tercih etmenizde fayda var.

5/5 - (1 kişi oy verdi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir