Yeni Sezon Bluz Önerileri

Bu sezon canlı ve desenli bluzlar ön plana çıkıyor. Nakışlı ve desenli kumaşlar özellikle bu sezona damgasını vuracak. Nakış işlemenin yanı sıra fırfır görünümlü modelleri de dikkatleri çekiyor. Volanlı modelleri ise özellikle dantel ve nakışlı desenlerle bluz stiline farklılık getiriyor.

bluz

bluz

Sezona Damga Vuran Bluz Modelleri

Romantik fırfırlar ile daha zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Fırfırlı bluz ve gömlekleri Jean pantolon ve topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Çiçek desenler ise özellikle volan kollu bluzlar ile çok moda. Geometrik desenler ise bu yıl bluz modellerinde çok tercih ediliyor.

Çiçekli bluzlar ile deri pantolon giyerek asi ve şık bir görünümü yakalayabilirsiniz. Omuzu açıkta bırakan bluzlar bu yıl farklı stilleri ile vitrinlerde yerini aldı. Yüksek yaka ve fiyonklu bluz modelleri ile romantik bir görünüm kazanırsınız. Düz renklerden oluşan bluz modelleri ise her zaman tercih edilen ve sportif görünmenizi sağlayan modellerdir.

bluz modeli

bluz modeli

Pantolon ya da giyeceğiniz etek modeline göre bluz seçimi yaparken giydiğiniz pantolon veya eteğin rengine uygun tonlarda bluz seçmelisiniz. Bazı zamanlarda ise özellikle Jean türü pantolon ile canlı renkli bluz modellerini kombinleyebilirsiniz. Yaz ve kış ayında sevilerek giyilen bluzlar her sezon olduğu gibi bu yıl da canlı renkleriyle dikkatleri üzerine topladı. Modern kesimlerden oluşan modellerle kendinize şık ve farklı bir görünüm sağlarsınız.

Yanıtla